تبلیغات
تاج کبیر اسیا استقلال - نامجومطلق: استقلال امتیازی دارد که سایرین ندارند
عشق است استقلال
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

ابزار پرش به بالا

من تاجیم-استقلال:تک کد

تک کد

Online User

امتیاز‌گیری استقلال را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: از نظر کسب امتیاز اگر بخواهیم بررسی کنیم نتیجه خوبی قسمت استقلالی‌ها شد و قابل قبول است ولی از این استقلال و در کل همیشه از استقلال انتظار کسب بهترین نتیجه‌ها به بهترین شیوه ممکن وجود داشته. استقلال یک تیم قدیمی و ریشه‌دار است و همیشه در طول تاریخ هواداران استقلال خواهان پیروزی‌های این تیم بوده‌اند.

 باتوجه به آن چه که از استقلال از ابتدای لیگ تا این لحظه دیده‌ایم هنوز کیفیت لازم را بازی مردان آبی ندارد البته این تیم امتیازی دارد که خیلی از تیم‌ها ندارند آن هم حضور مهره‌های گرانقدری است که واقعا باعث بالارفتن بعد فنی و تاکتیکی و تکنیکی تیم خواهند شد. امیدوارم استقلال بتواند طی بازی‌های بعدی خود نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناخته و در راه رفع کاستی‌ها بکوشد.

 استقلال امسال چیزی کم‌ ندارد. حضور بازیکنان بزرگی نظیر جواد نکونام برای هر تیمی می‌تواند نقطه  اتکایی باشد او بازیکن بزرگی است و سابقه 7،6 سال بازی در لیگ اسپانیا را داشته و حالا کمی سخت است که در ایران بازی کند. حال و هوای فوتبال ایران با اسپانیا متفاوت است وگذر زمان هم جواد را در دل تیم حل خواهد کرد.نوشته شده توسط :کاملیا ـــــ
شنبه 21 مرداد 1391-07:56 ب.ظ