تبلیغات
تاج کبیر اسیا استقلال - منوچهری: دوست دارم از استقلال به تیم‌ملی برسم
عشق است استقلال
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

ابزار پرش به بالا

من تاجیم-استقلال:تک کد

تک کد

Online User

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امین منوچهری، مهاجم تیم استقلال درخصوص تساوی تیم در مصاف با مس‌کرمان اظهار داشت: بازی با مس یکی از بازی‌های سخت ما بود چون این تیم 3 هفته در لیگ نتوانسته بود امتیازی به دست بیاورد و به نوعی برایشان بازی مرگ و زندگی بود اما ما بدشانس بودیم چون 3 توپمان به تیر خورد و یک گل صحیح ما را هم قبول نکردند. با همه اینها خوشحالم که دست خالی از کرمان برنگشتیم.

وی در خصوص ارزیابی عملکرد خودش پس از گذشت 4هفته تصریح کرد: استقلال تیم بزرگی است با مهاجمان بزرگ. من دوست دارم تا در طی زمان حضورم در زمین بهترین عملکرد را داشته باشم. اینکه در هر بازی 90دقیقه باشم ولی مؤثر نباشم برایم خوشحال‌کننده نیست. 5 دقیقه بازی کنم ولی گل بزنم یا پاس گل بدهم بیشتر خوشحالم می‌کند.

منوچهری تعطیلی چند روزه لیگ را اینچنین ارزیابی می‌کند: به هر حال تیم‌ها تازه داشتند به اصطلاح روی غلطک می‌افتادند که این تعطیلی از راه رسید ولی استقلال کادرفنی بزرگی دارد که قطعاً برای این مدت برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند تا ان‌شاءا...‌ با شروع دوباره بازی‌ها بهتر از قبل کارمان را دنبال کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: زمانی که در سایپا بودم برای حضور در تیم‌ملی از من پاسپورت گرفته شد اما مصدومیت آخر فصلم من را از تیم‌ملی دور کرد با اینحال حالا که به استقلال آمده‌ام دوست دارم تا از استقلال به تیم‌ملی هم برسم و نماینده تیمم در تیم‌ملی باشم. هواداران هم برایم دعا کنند تا بتوانم مهره موفقی برای تیمم باشم.نوشته شده توسط :کاملیا ـــــ
شنبه 21 مرداد 1391-07:57 ب.ظ